Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
počet0
cena0

Školní výlety za zvířaty, zábavou a poznáním.

Tip na školní výlet - návštěvu zoologické zahrady je možné naplánovat v jakoukoliv roční dobu a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Od dětí z mateřských škol až po studenty středních škol. 

Vydejte se s partou spolužáků za partou zvířat. V zoo najdete mnoho zajímavých druhů zvířat, která možná neznáte nebo jste o nich nevěděli. Dozvíte se nové věci a zažijete společné dobrodružství. Nezapomeňte s sebou dobrou náladu, slušné chování a foťáky pro zaznamenání těchto okamžiků.

Každý si zde najde své zaměření a svého oblíbence. Využít lze také komentovaných krmení, během kterých vás ošetřovatel seznámí s jednotlivými zvířaty. Objednání výletu a rezervaci, prosím zasílejte na zoodvorec@seznam.cz nebo na telefonu 732 21 21 59.

 

Pro žáky mateřských a základních škol nabízíme skupinové slevy, pedagogický dozor zdarma. Na skupinu 10 dětí 1 ped. dozor. Platí pro období školního roku a pro skupiny od 10 žáků.

NOVINKA  - SLEVOVÉ BALÍČKY PRO SKUPINY

SLEVOVÉ BALÍČKY PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Vstupné,samostatná prohlídka

75,-/žák

Pro skupinu do 99 žáků

Vstupné

70,-/žák

Pro skupinu nad 100 žáků

Vstupné+pracovní listy

80,- /žák

Pro skupinu do 99 žáků

Vstupné+pracovní listy

75,-/žák

Pro skupinu nad 100 žáků

Vstupné+průvodce +krmení zvířat

90,-/žák

Pro skupinu do 30 žáků

 

 

 

Návštěvu zoo v případě požadavku některého z nabízených produktů je nutné objednat.

Uděláme vše proto, aby návštěva zoo byla pro vás a vaše žáky zážitkem.

Objednávky zasílejte na objednávkovém formuláři s vyplněným požadavkem, termínem a kontaktem na zodpovědnou osobu.

http://www.zoodvorec.cz/dokumenty-ke-stazeni_68.html

 Děkujeme a těšíme se na vás v Zoologické zahradě Dvorec.

 

Pracovní listy

Pro děti od 6ti let připravíme Poznávací cestu po zoo. Děti od nás dostanou pracovní listy, ve kterých bude několik otázek týkajících se zvířat chovaných v ZOO Dvorec.

Odpovědi na tyto otázky jsou umístěny různě po zoo a děti je musí najít. Vhodné pro jednotlivce nebo skupiny. Starší děti mohou hledat odpovědi pomocí naší mobilní aplikace Průvodce po zoo v mobilu, http://www.zoodvorec.cz/aktuality/pruvodce-po-zoo-v-mobilu_66.htm

NAUČNÁ STEZKA "ZVÍŘATA NAŠICH LESŮ"

Informační cedule s bannery upozorňujících na druhové složení fauny žíjící v našich lesích doplněna o fotky konkrétních zvířat. 

Pro získání informací ke skupině zvířat, která vás zajímá nejvíce doporučujeme najmout si průvodce po zoo, který se Vám po celou dobu prohlídky bude věnovat a přiblíží Vám život zvířat. Ceník a nabídka tras je k nahlédnutí ZDE

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv možnost navštívit zoo Dvorec, vždy se na vás budeme velice těšit a bude naší snahou vám vytvořit jedinečný zážitek ze školního výletu. 

Podmínky návštěvy se řídí aktuálními hygienickými nařízeními.