Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Školní výlety za zvířaty, zábavou a poznáním.

Tip na školní výlet - návštěvu zoologické zahrady je možné naplánovat v jakoukoliv roční dobu a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Od dětí z mateřských škol až po studenty středních škol. 

Vydejte se s partou spolužáků za partou zvířat. V zoo najdete mnoho zajímavých druhů zvířat, která možná neznáte nebo jste o nich nevěděli. Dozvíte se nové věci a zažijete společné dobrodružství. Nezapomňte s sebou dobrou náladu, slušné chování a foťáky pro zaznamenání těchto okamžiků.

Každý si zde najde své zaměření a svého oblíbence. Využít lze také komentovaných krmení, během kterých vás ošetřovatel seznámí s jednotlivými zvířaty. Objednání výletu a rezervaci, prosím zasílejte na zoodvorec@seznam.cz nebo na telefonu 732 21 21 59.

V roce 2020 pokračují Výlety do zoo a za pohádkou -

25.5. - 5.6. - ve spolupráci s Divadélkem KOS jsme připravili další ročník těchto oblíbených výletů.  Herci z Divadélka KOS si opět připravili hezkou a veselou pohádku, kterou zahrají v Kinosále v Borovanech. Více o pohádce o objednávky na www.divadelko-kos.wz.cz 
www.facebook.com/DivadelkoKOS .

Pro žáky mateřských a základních škol nabízíme skupinové vstupné žák/50,- Kč  a pedagogický dozor zdarma. Na skupinu 10 dětí 1 ped. dozor. Platí pro období školního roku a pro skupiny od 10 žáků.

NOVINKA  - SLEVOVÉ BALÍČKY PRO SKUPINY

SLEVOVÉ BALÍČKY PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Vstupné,samostatná prohlídka

50,-/žák

Pro skupinu do 99 žáků

Vstupné

45,-/žák

Pro skupinu nad 100 žáků

Vstupné+pracovní listy

59,- /žák

Pro skupinu do 99 žáků

Vstupné+pracovní listy

54,-/žák

Pro skupinu nad 100 žáků

Vstupné+průvodce +krmení zvířat

80,-/žák

Pro skupinu do 30 žáků

 

 

 

Návštěvu zoo v případě požadavku některého z nabízených produktů je nutné objednat.

Uděláme vše proto, aby návštěva zoo byla pro vás a vaše žáky zážitkem.

Objednávky zasílejte na objednávkovém formuláři s vyplněným požadavkem, termínem a kontaktem na zodpovědnou osobu.

http://www.zoodvorec.cz/dokumenty-ke-stazeni_68.html

 Děkujeme a těšíme se na vás v Zoologické zahradě Dvorec.

 

Pracovní listy

Pro děti od 6ti let máme připravenu Poznávací cestu po zoo. Děti od nás dostanou pracovní listy, ve kterých bude několik otázek týkajících se zvířat chovaných v zoo Dvorec.

Odpovědi na tyto otázky jsou umístěny různě po zoo a děti je musí najít. Vhodné pro jednotlivce nebo skupiny. Starší děti mohou hledat odpovědi pomocí naší mobilní aplikace Průvodce po zoo v mobilu, http://www.zoodvorec.cz/aktuality/pruvodce-po-zoo-v-mobilu_66.htm

NAUČNÁ STEZKA "ZVÍŘATA NAŠICH LESŮ"

Informační cedule s bannery upozorňujících na druhové složení fauny žíjící v našich lesích doplněna o fotky konkrétních zvířat. 

Pro získání informací ke skupině zvířat, která vás zajímá nejvíce doporučujeme najmout si průvodce po zoo, který se Vám po celou dobu prohlídky bude věnovat a přiblíží Vám život zvířat. Ceník a nabídka tras je k nahlédnutí ZDE

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv možnost navštívit zoo Dvorec, vždy se na vás budeme velice těšit a bude naší snahou vám vytvořit jedinečný zážitek ze školního výletu.