Malý ošetřovatel

Máte doma malého milovníka přírody, který by si chtěl zkusit práci ošetřovatele zvířat v zoo? Tato novinka je vytvořena přesně pro Vás.

Tento zážitkový program začíná v ranních hodinách a jeho délka je přibližně 60 minut. Malý ošetřovatel se v doprovodu skutečného ošetřovatele stará o některá zvířata. Jeho hlavní činnost je krmení a poznávání zvířata.

Malý ošetřovatel musí být alespoň trochu fyzicky zdatný a připravený na kontakt se zvířaty. Vše potřebné mu bude vysvětleno a tak se nemusí bát ani děti, které se zvířátky do styku běžně nepřijdou. Ze zvířat se jedná o menší savce a plazy, která jsou na kontakt člověka zvyklá a jsou nekonfliktní. Program je určený pro děti od 6 do 14 let. Maximální velikost skupiny jsou dva malí ošetřovatelé a doprovod.

Kromě spousty zážitků získá absolvent zážitkového programu certifikát.

 

Malý ošetřovatel

Malý ošetřovatel
Cena za osobu3 000,- Kč
V ceně zahrnuto vstupné, krmení, služby ošetřovatele.
V doprovodu může být jedna osoba, na kterou se ale tyto podmínky nevztahují.

Program je nutné předem zakoupit a rezervovat si termín. V případě nepřízně počasí může být program zrušen nebo přesunut na jiný datum.

Takový to zážitkový program je možné poskytnout i osobám starší 15 let. Tento program se jmenuje ‘‘Ošetřovatelem v zoo‘‘ a naleznete ho v nabídce zážitkových programů.

Dotazy, objednávky, zakoupení a další požadavky na zoodvorec@seznam.cz nebo na tel. 732 212 159.