Zvýhodněné vstupenky pro firemní zaměstnance

Přemýšlíte, čím odměnit zaměstnance? Chtěli byste pro ně přichystat hezký den, při kterém se dozví spoustu nových informací nejen o zvířatech, ale i o jejich chovu a zajímavých historek z praxe?

Tak neváhejte a nadělte svým zaměstnancům kvalitní dárek se společnými zážitky s rozšířením povědomím o přírodě nebo s možností prožít den na výletě se svou rodinou.

Naše zoo Vám nabízí tyto možnosti:

 

SKUPINOVÁ PROHLÍDKA S PRŮVODCEM

Skupinu převezme náš edukační pracovník a ta si spolu s ním projde zoo. O zvířatech bude mít průvodce přednes. Sdělí faktické informace, ale i zajímavosti a popovídá o mýtech, které se se zvířaty pojí. Prohlídka trvá 2 hodiny a je možné během ní nakrmit i surikaty, dikobraze a velbloudy.

Pokud byste nechtěli všeobecné informace o zvířatech a měli zájem mít pouze jen určitý okruh zvířat např. šelmy, plazi,.., tak je možné se domluvit.

 

Zvýhodněné vstupné pro firmy

Skupinová prohlídka s průvodcemcena/skupina do 30 osob
6 000,- Kč
Cena zahrnuje vstupné, služby průvodce, krmení.

SAMOSTATNÁ PROHLÍDKA

Mohla by Vás zajímat také druhá možnost. Množstevní sleva na zakoupené vstupenky. Každý ze zaměstnanců by obdržel samostatnou vstupenku, kterou by mohl čerpat jakékoliv datum jeho výběru. Vstupenka je ale bez průvodce, zahrnuje pouze vstup. 

O aktuální ceník vstupenek pište na zoodvorec@seznam.cz.