Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Na této stránce vás budeme informovat o aktuálním dění v zoo.

Zoologická zahrada je živý organismus ve kterém se stále něco děje.

Na svět přicházejí mláďata, dochází k opravám stávajících objektů, připravují se akce pro návštěvníky. Se změnou ročního období se mění i tvář celého areálu i změna provozní doby.

O tom všem vás aktuálně informujeme na hlavní stránce webu.

 

  Foto soutěž

  Vyhlašujeme fotografickou soutěž o zajímavé ceny
  Patříte mezi amatérské, profesionální či sváteční fotografy a myslíte si, že jsou Vaše snímky zajímavé? Zachytil Váš objektiv některé z našich zvířat? Zapojte se do soutěže o 13 zajímavých cen.

  Školní výlety za exotikou

  Po dlouhém odloučení od spolužáků je společný výlet do zoo nejlepším způsobem jak získat nové zážitky a kamarády.

  Permanentky do zoo

  Výhodný vstup do zoo s novým designem
  Navštěvujete ZOO Dvorec častěji a chtěli byste využít výhodné vstupné? Právě pro Vás máme připraveny permanentní vstupenky.

  Pekelná šlechta pomáhá zvířatům v zoo

  Pomoc je směřována na dostavbu pavilonu Bongo určeného pro chov šimpanzů. Koronavirová pandemie zastavila tuto stavbu a abychom mohli pokračovat v budování je potřeba ještě hodně finančních prostředků. Spolu to můžeme zvládnout.

  Navštivte Zoologickou zahradu Dvorec

  Otevřeno PO - NE 9:00 - 18:00
  Setkání s exotickými zvířaty v jihočeském prostředí, obklopeni lesy, klidem a pohodou. Vše doprovázeno zvuky a projevy zvířat. Otevřeno každý den PO - NE 9:00 - 18:00 i ve svátek.POZOR na dodržování podmínek pro vstup do zoo!!!

  Platnost on-line vstupenek a voucherů

  Prodlouženo do 31.8. 2021
  Vstupenky, vouchery, permanentky a kreditní poukázky jejichž platnost již skončila nebo bude končit v dubnu 2021 je automaticky prodloužena.

  Materiální pomoc zvířatům

  Stále přijímáme krmení.
  Zoologická zahrada je od 12. dubna otevřena pro veřejnost. Přesto stále přijímáme potraviny pro krmení zvířat. Jaké potraviny můžete dovézt, najdete zde.

  ZOO, LOVCI, ZVÍŘATA

  NOVÁ ČESKÁ KARETNÍ HRA
  Hra "KOPYTNÍCI A SOVY" je na světě.

  Otevíráme zoo

  Od pondělí 12. dubna, PO-NE 9:00 - 18:00
  Letos poprvé přivítáme návštěvníky. Zatím jenom ve venkovních prostorech. Otevírací doba každý den od 9:00 do 18:00. Podmínkou pro vstup je respirátor či jiná odpovídající ochrana úst a nosu. Jsou pozastavena komentovaná krmení a zážitkové programy.

  Velikonoční pomlázka

  Jarní koledování trochu jinak
  Zoologická zahrada zažívá již druhé Velikonoce bez návštěvníků. Nejkrásnější svátky jara je přesto možné alespoň částečně oslavit se zvířátky.

  Zoo potřebuje Vaši podporu

  Brány zoo se v roce 2021 ještě neotevřely, pomoc státu v nedohlednu
  Zoologické zahrady nemají na růžích ustláno. Další existence zvířat nyní závisí pouze na Vás! Výdaje na provoz už jsou nyní na spodní hranici, situace nutí snižovat počty zvířat, velké investice jsou zastaveny...

  Příměstský tábor 2021

  Vyhlašujeme příjem přihlášek na letní příměstský tábor
  Připravujeme pro Vaše děti letní odreagování v areálu zoo a jeho okolí. Se zvířaty, v kolektivu dětí, pod dohledem vedoucích, pobyt na čerstvém vzduchu a vždy něco navíc.

  Valentýnský dárek

  Překvapte milovanou osobu netradičním dárkem
  K svátku zamilovaných můžete zakoupit dárek v podobě vstupenky do zoo, permanentky, zážitku nebo hračky pro zvířata. Ve všech případěch uděláte radost své blízké osobě a pomůžete zvířatům v zoo.

  PF 2021

  Přejeme krásné Vánoce plné radosti a štěstí. Do roku 2021 zůstaňte negativní a buďte pozitivní.
  Přání do nadcházejícího roku od zvířátek pro naše přátele, příznivce, sponzory, adoptivní rodiče, patrony, kolegy je pevné zdraví a mnoho štěstí.

  Od pátku 18. prosince ZAVŘENO

  Z nařízení vlády bude zoologická zahrada do odvolání uzavřena
  Po patnácti dnech od otevření areálu zoo pro návštěvníky jsme z nařízení vlády nuceni opět brány zoo veřejnosti zavřít.

  Ježíšek naděluje v zoo Dvorec

  Zaplaťte zvířatům dárek pod stromeček
  Baví Vás dostávat a rozbalovat dárečky? Zvířata v zoo mají obdobnou radost z nových věcí. Někteří si to užívají jako malé děti.

  Noční život zvířat - ZRUŠENO

  Prohlídky večerní zoo s výkladem
  Zažijte noční život zvířat, tak jak ho neznáte. Dvě hodiny s průvodcem pro odvážné. Rezervujte si termín včas, počet osob je limitován.

  Otevřeno od 3.12.2020

  Zoo je možné opět navštívit
  Od čtvrtka 3. prosince se otevírají brány zoologické zahrady Dvorec pro veřejnost. Za jakých podmínek a v jaké otevírací době mohou návštěvníci vstoupit do areálu?

  Vánoční dárek - kalendáře 2021

  Vy ještě nemáte kalendář 2021 ze ZOO Dvorec?
  Náš stolní kalendář nesmí chybět v žádné kanceláři ani domácnosti. Nástěnný kalendář udělá radost velkými fotografiemi zvířat ze zoo. Ocení ho děti, mláděž i senioři. V PRODEJI TAKÉ V HOSPŮDCE U KROKODÝLA V ZOO.

  Aktuální materiální pomoc pro zoo

  Chcete nás podpořit a podat pomocnou ruku? Zde uvádíme seznam toho co potřebujeme.
  Zoologické zahrady jsou pro návštěvníky stále uzavřeny. Snažíme se zmírnit následky krize, tak aby, se co nejméně dotkla samotných zvířat. Moc si vážíme pomoci lidí zvenčí a děkujeme za ni. Aby byla pomoc účinná, vypsali jsme jaké druhy potravin a věcí od Vás rádi převezmeme. Děkujeme, že jste stále s námi.