Svačinářem v ZOO

Máte u nás v zoo nějakého oblíbence? Rádi Vám ho přiblížíme u komentovaného krmení, kdy zvířata budete krmit právě Vy!

Během patnácti až dvaceti minut Vás ošetřovatelé vezmou přímo za zvířaty a Vy je budete moci nakrmit. Ošetřovatel zde bude s Vámi. Přiblíží Vám druh, ale i konkrétní jedince přímo u nás v zoo. O zvířeti se dozvíte například jak se jmenuje, co má nejraději, jaké má návyky, jak tráví jednotlivá roční období a mnoho dalšího. Tento zážitkový program probíhá u lemurů kata, surikat vlnkovaných, pásovce štětinatého, pelikána bílého, a hyeny skvrnité (v tomto případě se jedná pouze o instalování krmiva do expozice).

Před kontaktem se zvířetem je účastník voucheru poučen o tom, jak se má ve společnosti zvířete chovat a jak má zvíře správně krmit. Krmení bude dopředu přichystáno ošetřovatelem.

Je nutné objednání minimálně 3 pracovní dny předem, protože voucher probíhá pouze jednou denně tak, aby nebyly narušeny návyky zvířat. V případě nepřízně počasí nebo neschopnosti zvířete být krmeno, může být voucher zrušen nebo přesunut na jiný datum.

Voucheru se mohou účastnit osoby starší 6 let. Maximální velikost skupiny jsou dvě osoby.

Svačinářem v zoo

Svačinářem v zoocenakrmení
Lemur kata300,- Kčovoce a zelenina
Pelikán bílý250,- Kčryby
Hyena skvrnitá500,- Kčmaso (instalování masa do expozice)
Surikata vlnkovaná300,- Kččervi
Pásovec štětinatý250,- Kččervi

Krmení lemurů a pelikánů probíhá pouze v letním období (duben- říjen). Krmení hyeny, surikat a pásovce je možné uskutečnit celoročně.

Voucher je možné uplatnit 1 rok od zakoupení.

Cena voucheru zahrnuje služby průvodce a náklady na krmení. Vstupné do ZOO není zahrnuto v ceně.

 

POZOR! U nás v zoo máte také možnost zakoupit si Potravinové šeky na vybraná zvířata. To znamená, že jste přispěli na krmení zvířat, ale vy sami nic krmit nebudete.

Dotazy, objednávky, zakoupení a další požadavky na zoodvorec@seznam.cz nebo na tel. 732 212 159.