Nová trička pro děti

Máme velkou NOVINU. Nově si v naší ZOO Dvorec můžete zakoupit zábavná trička se zvířátky. Trička můžete zakoupit ve stánku se suvenýry.

Datum: 22.5.2024 | Zhlédnuto: 632x

 

Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, gramáž 160 g/m², pratelné na 40 °C.

 • střih s bočními švy
 • úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu
 • vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu
 • zpevnění ramenních švů páskou
 • silikonová úprava

Tisk fotografií na trička, zajistila chráněná dílna Husická diagonine z Trhových Svinů

 • Technologie tisku
  Profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici. Tiskárna GTX je tiskárna určená pro tisk na světlý a tmavý textil, obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty C,M,Y,K a bílá. Její předností je vysoká rychlost tisku jak pro bílé, tak i pro barevné materiály.

  PŘÍMÝ POTISK TEXTILU
  Technologie přímého potisku textilu je skutečně nová technologie sloužící k dekoraci textilu za použití speciálních inkoustů vyrobených na bázi vody, které se přímo nanášejí na textil. Grafiku tedyl nepřenášíme s pomocí nažehlovací, nebo samolepící fólie. Tiskneme přímo na trika.

  TISKOVÉ BARVY
  K tisku používáme speciální druhy barev v barevné škále CMYK a zároveň i bílou barvu. Takže dokážeme vytisknout 16,7 milionu barev jak na světlý, tak i na tmavý textil. Barvy na textilu jsou zářivé a jasné. Tyto tiskové barvy jsou vyrobeny na bázi vody, takže jsou přátelské k životnímu prostředí.

  KVALITA TISKU
  Náš stroj Brother GTX tiskne rozlišením 1.200 x 1.200 DPI, takže textil potiskujeme ve fotografické kvalitě. Barvy po vytištění tepelně fixujeme na fixačním lisu, takže potisk je velice stabilní a trvanlivý, rovnající se odolnosti sítotisku. Doporučené pomínky praní - prát naruby v teplotě 30 - 40° Celsia.

 

 


Aktuality

Zoohrátky s draky

Zoohrátky s draky v ZOO Dvorec

Narozeniny hrocha Buborka

HURÁ mám narozeniny a to už 16!

ZOOLARY z naší zoo

NOVINKA pro sběratele již v prodeji

Nová trička pro děti

Zábavná trička pro děti

... přejít na aktuality