Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Prázdniny v zoo

Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.


Datum: 26.6.2020 | Zhlédnuto: 1184x

Akce:

5.7. - Hroší narozeniny od 14:00 - oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním

11.7. - Mezinárodní den hadů v Teráriu Venomous od 14:00 - v pavilonu vás s jediněčnou kolekcí kober v Evropě seznámí pan ředitel Viktor Ambrož. Dozvíte se novinky ze světa jedovatých plazů. Dílnička a tvoření s našimi asistentkami.

26.7. - Mezinárodní den tygrů a míče pro tygry od 11:00 - největší kočkovité šelmy slaví světový den. Popřejem nejstaršímu tygru žijícímu v českých zoo k jeho 19. narozeninám.

Tygrům můžete míče, které již nepoužíváte. Naše kočky si s nimi poradí. Namaluj tygra svýma očima a další program pro děti.

9.8. - 13. výročí zoo a Mezinárodní den lvů s Uganda Dancers Band od 10:00. Celý den se bude po zoo ozývat hudba afrických bubnů a zpěvu. Nenechte si ujít vůni a chuť afrických jídel a přeneste se s námi, bez letenky, do daleké horké Afriky. Pro nejměnší skládání obřího lega, hry a malování.

23.8. - Mezinárodní den divokých psů a křest psů hyenových s Predátors cz/sk od 13:00 - nejohroženejší psovitá šelma afriky si zaslouží svoji pozornost. Buďte u toho jak se křtí takový predátor a využijte možnosti vyfotit se s filmovými predátory. V dětském koutku se vašim dětem budou věnovat naše asistentky.

 

Partnery akcí jsou:

Město Borovany

Český rozhlas České Budějovice

Koh-i-noor a.s. České Budějovice

Helma Models 

Hospůdka u krokodýla

 

 

 

 


Aktuality

Otevřeno od 3.12.2020

Zoo je možné opět navštívit
Od čtvrtka 3. prosince se otevírají brány zoologické zahrady Dvorec pro veřejnost. Za jakých podmínek a v jaké otevírací době mohou návštěvníci vstoupit do areálu?
1.12.2020 08:34

Vánoční dárek - kalendáře 2021

Vy ještě nemáte kalendář 2021 ze ZOO Dvorec?
Náš stolní kalendář nesmí chybět v žádné kanceláři ani domácnosti. Nástěnný kalendář udělá radost velkými fotografiemi zvířat ze zoo. Ocení ho děti, mláděž i senioři. V PRODEJI TAKÉ V HOSPŮDCE U KROKODÝLA V ZOO.
16.11.2020 14:35

Aktuální materiální pomoc pro zoo

Velmi si ceníme Vaší pomoci. Aktualizovali jsme seznam potravin a věcí, se kterým nám můžete pomoci
Pomoc přichází ze všech stran a v různých podobách. Každý den obdržíme žádosti o adopci zvířat, přichází finanční dary, přebíráme ovoce, zeleninu, pečivo a další suroviny. Moc si vážíme pomoci lidí zvenčí a děkujeme za ni. Aby byla pomoc účinná, vypsali jsme jaké druhy potravin a věcí od Vás rádi převezmeme.
6.11.2020 08:28

Mamba černá - náš prvoodchov

Had s přezdívkou "Polibek smrti"
Mamba černá (Dendroaspis polylepis) je nejrychlejším hadem světa, nejdelším africkým jedovatým hadem a patří mezi TOP 10 nejjedovatějších hadů.
18.10.2020 20:02

... přejít na aktuality