Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Prázdniny v zoo

Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.


Datum: 26.6.2020 | Zhlédnuto: 127x

Akce:

5.7. - Hroší narozeniny od 14:00 - oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním

11.7. - Mezinárodní den hadů v Teráriu Venomous od 14:00 - v pavilonu vás s jediněčnou kolekcí kober v Evropě seznámí pan ředitel Viktor Ambrož. Dozvíte se novinky ze světa jedovatých plazů. Dílnička a tvoření s našimi asistentkami.

26.7. - Mezinárodní den tygrů a míče pro tygry od 11:00 - největší kočkovité šelmy slaví světový den. Popřejem nejstaršímu tygru žijícímu v českých zoo k jeho 19. narozeninám.

Tygrům můžete míče, které již nepoužíváte. Naše kočky si s nimi poradí. Namaluj tygra svýma očima a další program pro děti.

9.8. - 13. výročí zoo a Mezinárodní den lvů s Uganda Dancers Band od 10:00. Celý den se bude po zoo ozývat hudba afrických bubnů a zpěvu. Nenechte si ujít vůni a chuť afrických jídel a přeneste se s námi, bez letenky, do daleké horké Afriky. Pro nejměnší skládání obřího lega, hry a malování.

23.8. - Mezinárodní den divokých psů a křest psů hyenových s Predátors cz/sk od 13:00 - nejohroženejší psovitá šelma afriky si zaslouží svoji pozornost. Buďte u toho jak se křtí takový predátor a využijte možnosti vyfotit se s filmovými predátory. V dětském koutku se vašim dětem budou věnovat naše asistentky.

 

Partnery akcí jsou:

Město Borovany

Český rozhlas České Budějovice

Koh-i-noor a.s. České Budějovice

Helma Models 

Hospůdka u krokodýla

 

 

 

 


Aktuality

Kluk nebo holka, my už to víme.

Známe pohlaví mláděte gibona lara.
Téměř půl roku trvalo než samice Peggy dovolila ošetřovatelkám zjistit pohlaví mláděte. Pojďte s námi zasoutěžit o RODINNOU VSTUPENKU do zoo. Tipněte si KLUK nebo HOLKA?
2.7.2020 05:18

Hroší narozeniny

neděle 5.července 2020 od 14:00
Oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním a tvořením.
26.6.2020 09:47

Prázdniny v zoo

Poznání je zábava a zábava je poznání
Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.
26.6.2020 00:00

Zábavné pondělky

Za zábavou, poznáním a odpočinkem
S prázdnimami se rozjíždí plánované akce a programy. Novinkou jsou Zábavné pondělky s aktivitami pro celé rodiny. Každý týden jiný program se skvělými představeními.
18.6.2020 10:21

... přejít na aktuality