Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Prázdniny v zoo

Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.


Datum: 26.6.2020 | Zhlédnuto: 1032x

Akce:

5.7. - Hroší narozeniny od 14:00 - oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním

11.7. - Mezinárodní den hadů v Teráriu Venomous od 14:00 - v pavilonu vás s jediněčnou kolekcí kober v Evropě seznámí pan ředitel Viktor Ambrož. Dozvíte se novinky ze světa jedovatých plazů. Dílnička a tvoření s našimi asistentkami.

26.7. - Mezinárodní den tygrů a míče pro tygry od 11:00 - největší kočkovité šelmy slaví světový den. Popřejem nejstaršímu tygru žijícímu v českých zoo k jeho 19. narozeninám.

Tygrům můžete míče, které již nepoužíváte. Naše kočky si s nimi poradí. Namaluj tygra svýma očima a další program pro děti.

9.8. - 13. výročí zoo a Mezinárodní den lvů s Uganda Dancers Band od 10:00. Celý den se bude po zoo ozývat hudba afrických bubnů a zpěvu. Nenechte si ujít vůni a chuť afrických jídel a přeneste se s námi, bez letenky, do daleké horké Afriky. Pro nejměnší skládání obřího lega, hry a malování.

23.8. - Mezinárodní den divokých psů a křest psů hyenových s Predátors cz/sk od 13:00 - nejohroženejší psovitá šelma afriky si zaslouží svoji pozornost. Buďte u toho jak se křtí takový predátor a využijte možnosti vyfotit se s filmovými predátory. V dětském koutku se vašim dětem budou věnovat naše asistentky.

 

Partnery akcí jsou:

Město Borovany

Český rozhlas České Budějovice

Koh-i-noor a.s. České Budějovice

Helma Models 

Hospůdka u krokodýla

 

 

 

 


Aktuality

Zakoupením kelímku pomůžete

Vratné kelímky v limitované edici a spolupráce mezi jihočeskými zoo
Zakoupením vratných kelímků podpoříte zvířata v zoologické zahradě, přispějete k ochraně životního prostředí a zamezíte vzniku zbytečných odpadů. Navíc získáte krásný praktický suvenýr, kterým lze motivovat Vaše okolí.
18.9.2020 05:28

Stolní kalendář 2021

Kalendáře na příští rok jsou již v prodeji
Již je čas pořídit stolní kalendář na rok 2021.Neměl by chybět na žádném pracovním stole, v rodině a pokojíčku. Počet kalendářů je omezen, tak neváhejte. Zakoupením přispějete na stavbu expozice pro šimpanze Bonga a bude Vám dělat radost celý další rok.
11.9.2020 10:33

8 let se šimpanzem Bongem

Šimpanzí den nás čeká v neděli 13. září
V neděli 13. 9. od 13:00 bude v zoo připraven program věnovaný šimpanzovi. Bongo miluje dárky a překvapení, které mu můžete donést i VY.
3.9.2020 12:23

Přechod na podzimní otevírací dobu

od 1. 9. dochází ke změně otevírací doby zoologické zahrady pro veřejnost
S platností od úterý 1. září je možné nás navštívit každý den (pondělí - neděle) od 9:00 do 17:00.
31.8.2020 15:06

... přejít na aktuality