Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

PF 2021

Přání do nadcházejícího roku od zvířátek pro naše přátele, příznivce, sponzory, adoptivní rodiče, patrony, kolegy je pevné zdraví a mnoho štěstí.


Datum: 18.12.2020 | Zhlédnuto: 660x

Předešlý rok byl pro zoologickou zahradu, stejně tak jako pro okolní svět, plný provozních zkoušek.

Rok plný nařízených uzavírek a omezení se dotkl všech. Těžké období ukázalo na slabá místa a opravdové přátele. Na jedné straně se projevila ochota, loajálnost a kolegialita, díky které jsme získali mnoho nových přátel a spolupracovníků. Na straně druhé jsme o některé přišli. Někdy je čas otevřít oči.

Náročné chvíle jsme dokázali zvládnout s pomocí projevovanou různými podporami. Od dovážení krmiv, sponzoringu, adopce, hraček pro zvířata, zakupováním on-line vstupenek, dárkových poukazů až po samotnou návštěvu zoo.

Nebyl to pouze rok špatných zpráv, bylo i mnoho dobrých a příjemných událostí. Povedlo se uskutečnit několik plánovaných akcí, narodila se zde mláďata a vznikla nová vize pro zoo.

Možná se nepovedlo dokončit rozpracované projekty, které věříme, že dokážeme dotáhnout do konce v nadcházejícím roce.

S novou vizí pro provoz zoo Vás budeme seznamovat po celý rok. I malý krok může být krokem velkým pokud splní očekávaní a naplnění cílů.

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI BYLI PO CELÝ ROK A ZŮSTAŇTE S NÁMI TAKÉ V ROCE 2021.

VAŠE ZOOLOGICKÁ ZAHRADA DVOREC.

 

 


Aktuality

Foto soutěž

Vyhlašujeme fotografickou soutěž o zajímavé ceny
Patříte mezi amatérské, profesionální či sváteční fotografy a myslíte si, že jsou Vaše snímky zajímavé? Zachytil Váš objektiv některé z našich zvířat? Zapojte se do soutěže o 13 zajímavých cen.
12.5.2021 16:16

Školní výlety za exotikou

Po dlouhém odloučení od spolužáků je společný výlet do zoo nejlepším způsobem jak získat nové zážitky a kamarády.
12.5.2021 15:52

Permanentky do zoo

Výhodný vstup do zoo s novým designem
Navštěvujete ZOO Dvorec častěji a chtěli byste využít výhodné vstupné? Právě pro Vás máme připraveny permanentní vstupenky.
11.5.2021 16:19

Pekelná šlechta pomáhá zvířatům v zoo

Pomoc je směřována na dostavbu pavilonu Bongo určeného pro chov šimpanzů. Koronavirová pandemie zastavila tuto stavbu a abychom mohli pokračovat v budování je potřeba ještě hodně finančních prostředků. Spolu to můžeme zvládnout.
4.5.2021 09:30

... přejít na aktuality