Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Otevíráme v pátek 1. 5. 2020

POZOR! VSTUP POUZE S ON-LINE VSTUPENKOU. Zakoupte v pohodlí domova prostřednictvím internetového bankovnictví (on-line platby) nebo prostřednictvím účtu GOPAY (pokud máte zřízen)nebo m-platbou (pokud máte zapnutou službu m-platba).Doporučujeme počkat na potvrzovací email od GOPAY s vygenerovaným platným kódem. Lze také uplatnit vstupenky zasílané poštou, emailem, kreditní poukázky a permanentky.


Datum: 29.4.2020 | Zhlédnuto: 2057x

UPOZORNĚNÍ: Neakceptujeme potvrzení o odeslání platby z vašeho účtu, ale pouze potvrzovací kód, který obdržíte po připsání částky na účet GOPAY. Tento kód si uložte a prokážete se jím při vstupu do zoo.

Děkujeme za pochopení a respekt práce našich pokladních, které se snaží vyjít všem našim návštěvníkům vstříc a dělají co je v jejich silách.

Správným postupem urychlíte dobu ztrávenou na pokladně a budeme tak schopni dříve odbavit všechny přicházející návštěvníky.

 

Po dlouhých 46 dnech můžeme otevřít brány zoo a přivítat návštěvníky.

Většina expozic je již plně obsazena zvířaty, která už vaši přítomnost vyhlížejí a těší se stejně jako všichni zaměstnanci.

Prosíme, abyste vstupovali do areálu pouze se zakrytými ústy, dodoržovali odstupy 2m, nezdržovali jste se ve skupinách nad 10 osob a dodržovali hygienická opatření.

Po zoo jsou rozmístěné dávkovače s dezinfekcí a toalety budou častěji dezinfikovány.

Občerstvení lze zakoupit u výdejového okýnka v Hospůdce u krokodýla. Suvenýry, hračky a ostatní zakoupíte ve stánku v zadní části zoo.

Z důvodu dodržení zásad nařízení vlády nebudou probíhat komentovaná krmení a zůstanou uzavřeny vnitřní pavilony. 

https://www.zoodvorec.cz/vstupenky.html 

 

 


Aktuality

Den dětí

Oslavte s námi dětský den - 31. 5. 2020
Celodenní program pro děti se spoustou zábavy, odměn a zážitků. Každý malý návštěník obdrží dárek.
26.5.2020 00:00

Otevření pavilonů

25. května se opět otevřou pavilony pro veřejnost
Za jakých podmínek proběhne znovuotevření vnitřních prostor a jakých pavilonů se to týká? Jaká jsou další opatření při návštěvě zoo? Jak zakoupím vstupenku?
24.5.2020 16:17

ZOO, LOVCI, ZVÍŘATA je nová karetní hra

Zakoupíte pouze u nás
Cílem hry je seznámit hráče s živočichy, kteří žijí na naší planetě, a to formou her. Zajímavý způsob jak zabavit děti, zapojit do hry celou rodinu a zároveň se naučit nové věci. Kdo si hraje, nezlobí.
19.5.2020 20:57

On-line vstupenky

Bez předem zakoupené vstupenky nelze navštívit zoo.
Prodej vstupenek na místě u pokladny není možný. Zakupte si ON-LINE vstupenku. Jak to uděláte?
26.4.2020 00:00

... přejít na aktuality