Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Křest velblouděte

Zveme Vás na křest naší malé velbloudice. Kmotrem bude Český rozhlas České Budějovice, v zastoupení p. ředitele Ing. Zdeňka Duspivy. Jak se bude mládě jmenovat? To je překvapením, které se všichni dozvíme v neděli 21. 6. ve 14:00.


Datum: 17.6.2020 | Zhlédnuto: 505x

Velblouďátko se narodilo 24. 4. 2020 ve 14:30 samici Shakiře a samci Omarovi. K velké radosti všech je to už podruhé samička. Silné mládě plné života a energie již pořádně skotačí ve výběhu.

Zatím nemá oficiální jméno a proto jsme tuto zodpovědnost přenechali na hlasování na FB. Na výběr bude ze dvou jmen a mediální partner Český rozhlas České Budějovice bude mít tu čest samičku pokřtít. Výherce soutěže získá věcné ceny, rodinnou vstupenku a možnost zůčastnit se samotného křtu, který proběhne v zadní části zoo ve velbloudím výběhu.

S redaktorkou Jitkou Cibulkovou Vokatou se živě přeneseme za posluchači Českého rozhlasu.

Celou akci doprovodí pestrý program pro děti i rodiče. Těšte se na soutěže, malování a tvoření z plastelíny a na mnoho krásných cen.

Hlasujte na Facebooku

 


Aktuality

Kluk nebo holka, my už to víme.

Známe pohlaví mláděte gibona lara.
Téměř půl roku trvalo než samice Peggy dovolila ošetřovatelkám zjistit pohlaví mláděte. Pojďte s námi zasoutěžit o RODINNOU VSTUPENKU do zoo. Tipněte si KLUK nebo HOLKA?
2.7.2020 05:18

Hroší narozeniny

neděle 5.července 2020 od 14:00
Oslava 12. narozenin jediného jihočeského hrocha Bubórka, doprovodný program pro děti s malováním a tvořením.
26.6.2020 09:47

Prázdniny v zoo

Poznání je zábava a zábava je poznání
Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.
26.6.2020 00:00

Zábavné pondělky

Za zábavou, poznáním a odpočinkem
S prázdnimami se rozjíždí plánované akce a programy. Novinkou jsou Zábavné pondělky s aktivitami pro celé rodiny. Každý týden jiný program se skvělými představeními.
18.6.2020 10:21

... přejít na aktuality